Vingiu g. 54, Padvariai, Kretingos raj.

nuo 8:00 iki 17:00 darbo dienomis

0
0
Subtotal: 0,00 
Krepšelis yra tusčias
Grąžinimai ir keitimai

Grąžinimai ir keitimai

Norėdami grąžinti prekę, susisiekite su klientų aptarnavimo skyriaus specialistu tel. +370 699 02999 arba el. p. info@tech4s.lt

TEISINĖ INFORMACIJA DĖL PREKIŲ GRĄŽINIMO

Juridiniams asmenims visoms prekėms suteikiama 12 mėnesių garantinis laikotarpis. Kokybiškos ir užsakymą atitinkančios prekės negali būti gražinamos ir nėra keičiamos. Teisė nenurodant priežasties per 14 (keturiolika) dienų atsisakyti nuotolinės sutarties juridiniams asmenims nėra taikoma.

Nekokybiškos prekės visų pirma turi būti pateikiamos Pardavėjui ar Pardavėjo garantinio aptarnavimo servisams ir tik nustačius, kad prekių negalima sutaisyti, jos yra keičiamos kitomis ir (ar) grąžinamos.

Prekių grąžinimo išlaidas padengia Pirkėjas. Pinigų už prekę grąžinimo atveju, nėra grąžinamos už prekės pristatymą sumokėtos sumos. Pinigai už prekę pirkėjui grąžinami tik po to, kai prekė faktiškai grąžinama Pardavėjui.

Prekių kokybei ir garantiniam terminui yra taikomos Civilinio kodekso 6.333 ir 6.335 straipsnių nuostatos.

Ginčai dėl prekių kokybės, grąžinimo ir kitų pirkimo – pardavimo sąlygų sprendžiami Pirkimo – pardavimo taisyklių nustatyta tvarka.

Mažmeninės prekybos taisyklėse nurodytoms negrąžinamoms prekėms:- elektros mašinoms ir įrenginiams, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizojs vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatams (kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą – 8501-8548)